Szeroki asortyment

stolarki i pomp ciepła

Połącz zakupy, zgarnij atrakcyjne rabaty i uzyskaj dofinansowanie
w programie „Czyste powietrze”.

Połącz zakupy, zgarnij atrakcyjne rabaty i uzyskaj dofinansowanie w programie „Czyste powietrze”.

Posiadamy bogatą gamę produktów z dziedziny stolarki okiennej i drzwiowej, charakteryzujących
się najwyższym standardem energooszczędności, bezpieczeństwa, akustyki i estetyki.

Dodatkowo oferujemy kompleksową pomoc w procesie uzyskania dofinansowania w programie Czyste Powietrze, dzięki któremu możesz otrzymać nawet do 135 000 zł na poprawę izolacji termicznej, wymianę stolarki okiennej czy modernizację systemów wentylacji i klimatyzacji.

OKNA
DRZWI

ODNAWIALNE
ŹRÓDŁA
ENERGII

Oferujemy profesjonalny dobór odpowiedniej pompy ciepła, jej montaż oraz późniejszy serwis. Pracujemy na sprawdzonych markach takich jak Panasonic, Kaisai oraz Blaupunt.

Najistotniejszą zaletą fotowoltaiki jest fakt, że jest ona niezwykle opłacalna, a wydane środki szybko się zwracają. Korzyści te są szczególnie widoczne w przypadku gospodarstw domowych produkujących prąd na potrzeby własne.

Gwarantujemy kompleksowy dobór, fachowy montaż i serwis paneli fotowoltaicznych.

WYPEŁNIJ FORMULARZ


A my pomożemy Ci dobrać:

Okna i drzwi
Pompy ciepła
Zestawy fotowoltaiczne
Systemy rekuperacji
Klimatyzację

Zgoda

Oferujemy jedynie markowe i sprawdzone rozwiązania takich marek jak: Vetrex, Panasonic, Growatt, Longi.

W naszym szerokim asortymencie znajdują się: drzwi wejściowe, drzwi wewnętrzne, podłogi, okna, bramy garażowe, rolety i żaluzje, a także pompy ciepła, instalacje PV, systemy klimatyzacji i wentylacyjne.

Nasza kompleksowa oferta obejmuje: darmową wycenę i analizę potrzeb, wykonanie audytu energetycznego budynku, pomoc w pozyskaniu dofinansowania i jego rozliczeniu oraz realizację zaplanowanej inwestycji.

Dodatkowo zapewniamy usługi serwisowe, w tym serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, oraz regularne przeglądy.

PROFESJONALIZM

W KAŻDYM CALU

Profesjonalny montaż sprawi, że Twoja stolarka okienna będzie prezentować się pięknie, a każdy jej szczegół będzie wykonany z należytą starannością. To od Ciebie zależy na jakie rozwiązanie się zdecydujesz. Z nami zyskujesz jednak pewność, że zamontowane elementy będą spełniać swoją rolę. Nasi wykwalifikowani specjaliści dbają o każdy detal, zapewniając wysoką jakość montażu. To gwarantuje nie tylko estetyczny wygląd, ale także funkcjonalność zamontowanych elementów. Poprawnie wykonany montaż zapewni właściwą termoizolację, przekładając się na niższe rachunki za energię i większy komfort termiczny w Twoim domu.

Okna i drzwi są kluczowym elementem domu lub budynku, a ich zakup często wiąże się z kosztowną inwestycją. Gwarancja zapewnia ochronę finansową w przypadku ewentualnych uszkodzeń lub problemów technicznych, umożliwiając naprawę lub wymianę bez dodatkowych kosztów. Dzięki temu zyskujesz pewność, że nasze produkty zostały starannie wykonane z najwyższej jakości materiałów i zgodnie z odpowiednimi normami.

Gwarancja to istotne zabezpieczenie, które zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa i spokój. Dzięki niemu będziesz mógł w pełni cieszyć się korzyściami wynikającymi z użytkowania wysokiej jakości okien i drzwi, bez obaw o ewentualne koszty naprawy czy zastąpienia uszkodzonego produktu.