Firma Baiński z Torunia

okna i drzwi premium

Zgarnij atrakcyjne rabaty na okna oraz drzwi i uzyskaj dofinansowanie w programie „Czyste Powietrze”!

STOLARKA
OKIENNA
DRZWIOWA

Ceniąc Państwa czas i wygodę Firma Baiński autoryzowany partner handlowy Firmy Vetrex pragnie zaoferować Państwu kompleksową usługę w doborze stolarki otworowej: okiennej, drzwiowej, PVC, drewnianej i aluminiowej.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom prowadzimy kompleksowy pomiar stolarki, montaż oraz doradztwo w doborze koloru i rodzaju, zarówno stolarki okiennej jak i drzwiowej, rolet wewnętrznych, zewnętrznych, żaluzji i parapetów.

Oferujemy tylko produkty najwyższej jakości.

WYPEŁNIJ FORMULARZ


Pomierzymy – doradzimy – zamontujemy!

Okna i drzwi
Parapety
Bramy garażowe
Żaluzje i moskitiery
Rolety wewnętrzne i zewnętrzne

  * Wypełniając formularz akceptujesz politykę prywatności

  Nowoczesne, wielokomorowe oraz energooszczędne okna i drzwi firmy VETREX wymagają wysokiej jakości montażu. Ekipy montażowe naszej firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w montażu stolarki otworowej. W zależności od wymagań klienta, jego potrzeb i możliwości technicznych wykonujemy montaże okien w systemie standardowym lub ciepłego montażu.

  W przypadku wymian starych okien na nowe oferujemy usługę demontażu starych okien wraz z ich utylizacją, montaż nowych okien oraz wykonanie obróbki ubytków w tynku powstałych w wyniku demontażu starej stolarki.

  Nasza firma wykonuje również naprawy oraz konserwację stolarki otworowej: okiennej, drzwiowej, rolet zewnętrznych, roletek wewnętrznych (tj. wymiana materiałów) oraz bram garażowych. Nasze usługi świadcznymy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

  Dodatkowo zapewniamy usługi serwisowe, w tym serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, oraz regularne przeglądy.

  PROFESJONALIZM

  W KAŻDYM CALU

  Profesjonalny montaż sprawi, że Twoja stolarka okienna będzie prezentować się pięknie, a każdy jej szczegół będzie wykonany z należytą starannością. To od Ciebie zależy na jakie rozwiązanie się zdecydujesz. Z nami zyskujesz jednak pewność, że zamontowane elementy będą spełniać swoją rolę. Nasi wykwalifikowani specjaliści dbają o każdy detal, zapewniając wysoką jakość montażu. To gwarantuje nie tylko estetyczny wygląd, ale także funkcjonalność zamontowanych elementów. Poprawnie wykonany montaż zapewni właściwą termoizolację, przekładając się na niższe rachunki za energię i większy komfort termiczny w Twoim domu.

  Okna i drzwi są kluczowym elementem domu lub budynku, a ich zakup często wiąże się z kosztowną inwestycją. Gwarancja zapewnia ochronę finansową w przypadku ewentualnych uszkodzeń lub problemów technicznych, umożliwiając naprawę lub wymianę bez dodatkowych kosztów. Dzięki temu zyskujesz pewność, że nasze produkty zostały starannie wykonane z najwyższej jakości materiałów i zgodnie z odpowiednimi normami.

  Gwarancja to istotne zabezpieczenie, które zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa i spokój. Dzięki niemu będziesz mógł w pełni cieszyć się korzyściami wynikającymi z użytkowania wysokiej jakości okien i drzwi, bez obaw o ewentualne koszty naprawy czy zastąpienia uszkodzonego produktu.

  Henryka Strobanda 9/35
  87-100 Toruń
  woj. kujawsko-pomorskie

  Kontakt

  56 649 46 44
  607 614 663
  sklep@oknawtoruniu.pl

  OZE Firma HYDROM

  660 415 948 hydrom.roman@wp.pl

  Godziny otwarcia

  Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00

  Sobota:
  nieczynne