Zostań Autoryzowanym

Salonem Sprzedaży Vetrex

Zapraszamy do współpracy!

Dyrektor Handlowy Vetrex
Piotr Ząbkiewicz

Zapraszamy do współpracy!

Dyrektor Handlowy Vetrex
Piotr Ząbkiewicz

Europejski produkt
Polskie rozwiązania

Jesteśmy firmą z ponad 25-letnim doświadczeniem. Słyniemy z bogatej oferty okien i drzwi zewnętrznych dystrybuowanych na terenie całej Europy. Tworzymy energooszczędne rozwiązania i śmiałe konstrukcje architektoniczne. Nasze produkty reprezentują różnorodny design, techniczną precyzję i wysoką funkcjonalność.

Wybór produktów od francuskiej Groupe Liebot – czołowego producenta na rynku europejskim zapewnia unikalną jakość materiałów i wysokie bezpieczeństwo.

Pomożemy Ci
rozwinąć skrzydła

Stałe wsparcie Biura Obsługi Klienta oraz Działu Wsparcia Technicznego

Szkolenia produktowe oraz montażu w Akademii Vetrex

Pozyskiwanie Klientów do wycen poprzez leady

Skontaktuj się z nami
i zostań naszym partnerem

Zgoda

Znajdź Regionalnego Kierownika Sprzedaży dla Twojej lokalizacji

Otwórz Autoryzowany Salon
Sprzedaży Vetrex już teraz!

Wypełnij
 formularz

Porozmawiajmy o współpracy

Umówmy się na szkolenie i podpisanie dokumentów

Rozpocznijmy 
współpracę

Profesjonalne szkolenia produktowe
i ekip montażowych

Powołaliśmy do życia Akademię Vetrex, w ramach której organizujemy szkolenia z zakresu profesjonalnej obsługi klienta dla kadry kierowniczej oraz handlowców w punktach sprzedaży Vetrex. Co więcej, prowadzimy szkolenia dedykowane ekipom montażowym z zakresu prawidłowego montażu okien, które pomagają im wyeliminować ewentualne błędy odpowiadające za wadliwe działanie produktów. Każda ekipa montażystów, która przeszła przez nasze szkolenia jest profesjonalnie przygotowana do montażu stolarki Vetrex.

Własny transport z wózkami widłowymi
oraz fachowy serwis gwarancyjny

Regularny transport zamówień własną flotą spod szyldu Vetrex zapewnia stałe dostawy stolarki do Klientów. Wytrzymałe i solidne pakowanie transportów przygotowywanych przez nasz magazyn gwarantuje bezpieczeństwo okien przewożonych bezpośrednio do Klienta.

Vetrex oferuje pomoc wykwalifikowanego serwisu gwarancyjnego. Oferujemy jedną z najdłuższych gwarancji na stolarkę okienną w branży – do 7 lat gwarancji podstawowej oraz do 9 lat gwarancji rozszerzonej. Ekipa naszych serwisantów to grupa odpowiednio wyszkolonych i pomocnych fachowców z wieloletnim doświadczeniem.

Wsparcie marketingowe

Oferujemy szerokie wsparcie marketingowe zarówno w postaci materiałów takich jak: ulotki, katalogi, narożniki okien i drzwi, wzorniki kolorów, banery, elementy wyposażenia salonu, ale również materiały graficzne na strony www czy profile w mediach społecznościowych. Naszych Partnerów Handlowych wspieramy również w organizacji oraz przeprowadzaniu kampanii, zarówno tych spod szyldu Vetrex (np. kampanie promocyjne), jak i indywidualnych kampanii dla salonu. Oprócz tego organizujemy wiele innych działań marketingowych promujących produkty Vetrex oraz nieustannie rozwijającą się sieć sprzedaży.

Komora badań potwierdzająca wysokie parametry stolarki Vetrex

Wysokie parametry naszej stolarki osobiście potwierdzają specjaliści Vetrex przy użyciu profesjonalnej komory badań znajdującej się obok Akademii Vetrex. Badania te przebiegają w odpowiednich warunkach pod czujnym okiem naszego specjalisty Wojtka. Dzięki własnej komorze badań Vetrex stale testuje, usprawnia i ulepsza produkty, z których korzysta już tysiące zadowolonych Klientów na terenie nie tylko Polski, a całej Europy i świata.

Tak może wyglądać Twój salon sprzedaży…

Przekonaliśmy Cię?

Koniecznie wypełnij formularz, a my niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą!